Antique w mistrzowskiej koronie!

Drużyna Antique zdobyła w sezonie 2018 Mistrzostwo Wakacyjnej Ligi Amatorów. Zespół Krzysztofa Chilimoniuka zdobył w siedmiu meczach komplet punktów i zdecydowanie była najlepszą ekipą tego sezonu WLA.

Na drugim miejscu podium pierwszej ligi znalazła się drużyna Zamkowo, która lepszym bilansem bezpośrednich spotkań wyprzedziła zespół Szerszeń Team. Beniaminek WLA zajął trzecią lokatę.

Najlepszym strzelcem z dorobkiem 15 bramek został Kamil Cieśla z Antique. Tytuł najlepszego golkipera powędrował do jego kolegi z drużyny Jakuba Barana. Najlepszym zawodnikiem WLA 2018 wybrano Sebastiana Cieślaka z Zamkowo.

W drugiej lidze mistrzem została drużyna BSNT Wieniawy, która w pokonanym polu pozostawiła East Side i Underground Poker League.

Najlepszym strzelcem na drugoligowym froncie został Adrian Tarkowski z drużyny Czempion Kokoszka. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Marcina Becia z Underground Poker League. Najlepszym zawodnikiem wybrano Artura Harasima z BSNT Wieniawa.

W trzeciej lidze bezapelacyjnie najlepszym zespołem okazała się drużyna Wściekłe Psy. Za nimi na podium Chłopaki Wojaki oraz Husaria.

Najlepszym strzelcem został Dawid Mazuruk z ekipy Wściekłe Psy. Najlepszym bramkarzem wybrano Macieja Kozika

z ekipy Chłopaki Wojaki. Najlepszym zawodnikiem został Adam Bratkowski z drużyny Wściekłe Psy.

Ogoólnoligowy tytuł najlepszego kierownika drużyny trafił do Andrzeja Czaplińskiego z Fabryki Formy.

W ten sposób zakończyliśmy sezon 2018 w Wakacyjnej Lidze Amatorów.

Gratulujemy wygranym i zapraszamy za rok do kolejnej edycji!

Na naszym profilu FB znajdziecie galerię zdjęć z ceremonii zakończenia. Za kilka dni na stronie pojawi się komunikat klasyfikacyjny WLA 2018